Man tror det er løgn, men hold op hvor man kommer til at savne Jelling brugsen... bare det at man kan få friske råvare hver dag, man får et andet forhold heroppe til gammelt mad, som hellere ikke bliver sat ned selvom det er to måneder for gammelt.
Onsdag kom der frugt til butikken uhm mums købte ind for 133 kr. og det jeg fik for pengene er det i ser på billedet:0) pebret priser kan man vidst godt sige...
Ingen kommentarer:
Send en kommentar